Hakkımızda

  

 

Montes, sınıfının en iyisi ürünler ve özelleştirilmiş iş çözümleri sunan, Türkiye ve Orta Doğu'nun önde gelen plastik pazarlama ve dağıtım şirketidir.

Plastik üreticilerine ve kullanıcılarına değer katan küresel bir pazarlama ve dağıtım şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

15 yılı aşkın tecrübesi ve başarılarıyla Montes, Türkiye'nin en büyük plastik pazarlama ve dağıtım şirketlerinden biri olmayı hedeflemektedir.


  

 

Montes 20 'den fazla ülke ile yapılan ticaret hacmi, güçlü finansal yapısı, düzenli tedarik kaynakları ile birlikte.Global bir şirket yolma hedeflerine sıkı sıkıya bağlanarak güçlenmeye devam etmektedir...

Satış Pazarlama

lojistik

finans


Satış PazarlamaMontes, dünyanın önde gelen petrokimya üreticilerinin ürünlerini pazarlamakta ve küresel pazara katılımlarını kolaylaştırmayı hedeflemektedir. Montes, petrokimya tedarikçilerimizin ve müşterilerimizin hedeflerini anlamak için çalışmakta ve buna göre özel pazarlama planları geliştirmektedir.

LojistikMontes Lojistik, etkin ve güvenilir taşımacılık hizmetleri sunan bir lojistik şirketidir. Müşteri odaklı yaklaşımı, geniş hizmet ağı ve deneyimli ekibiyle sektörde öne çıkmaktadır. Şirket, taşımacılık, depolama, dağıtım ve lojistik çözümleri sunarak müşteri ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir. Karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu gibi farklı taşımacılık modlarını kullanarak ulusal ve uluslararası nakliye çözümleri sunmaktadır. Ayrıca depolama ve dağıtım hizmetleriyle müşterilerinin stoklarını güvenli bir şekilde depolamak ve ürünlerini hedef noktalara ulaştırmak için en uygun çözümleri sunmaktadır.

FinansMontes Finans, finansal hizmetler sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimi ve güvenilirliği ile öne çıkan bir kuruluştur. Müşteri memnuniyeti, dürüstlük ve gizlilik Montes Finans'ın temel değerleridir. Şirket, müşterilerine geniş bir yelpazede finansal çözümler sunmayı hedeflemektedir ve finansal hedeflerine ulaşmaları için özelleştirilmiş çözümler sunar. Montes Finans, güncel piyasa gelişmelerini takip eder ve müşterilere en son finansal trendler ve yenilikler hakkında bilgi sağlar. Güvenilir bir finansal ortak arayanlar Montes Finans'ın deneyiminden ve uzmanlığından faydalanabilirler.

Montes olarak, müşterilerimize ve ortaklarımıza ihtiyaç duydukları ve değer verdikleri yerel yakınlığı sağlarken gerçek anlamda küresel bir ticari ayak izine sahip olmak en büyük hedeflerimiz arasındadır.

İşimizin temelinde, uluslararası uyum standartlarına ve Montes'in iş etiğine ve davranış kurallarına sıkı sıkıya bağlılığımız vardır.